امکانات ژیکال

اجازه بدهید حرفه ای بودن شما را همه بدانند!

پشتیبانی هفت روز هفته

مقرون به صرفه

امن و قابل اطمینان

توسعه پذیر

خطوط ثابت تهران با داخلی‌های متعدد

خطوط ثابت تهران با داخلی‌های متعدد

برای گسترش کسب و کار، خط تلفن ثابت تهران می تواند گزینه ی مهم و تاثیرگذاری باشد. خرید تعداد خطوط و تعریف تعداد داخلی ها به اختیار مشتری است. 

این خطوط ثابت هشت رقمی تهران با انعطاف پذیری بالایی می توانند هم به تلفن های ثابت و هم به خط موبایل انتقال داده شوند تا مشتری بتواند در هر زمان پاسخگوی تماس های خود باشد.

تعداد داخلی ها با توجه به تعداد افراد پاسخگو تعیین می‏شود، به تعداد داخلی ها، پاسخگوها می توانند با استفاده از IP Phone ها، Soft Phone ها، گوشی های معمولی و گیتوی ها، انتقال تماس و روش های دیگر از ژیکال استفاده کنند.

خطوط یک طرفه

خطوط یک طرفه

خطوط ثابت تهران با پیش شماره ۴،خطوطی هستند که در اختیار مشتریان گذاشته می شوند و آن تعداد خدماتی که مورد نیاز مشتری باشد بر روی خط یا خطوط اختصاص یافته تعریف می شود. این خطوط دارای تماس خروجی نیستند و مشتریان برای ارتباط از طریق شماره ها از سرویس منشی مجازی استفاده خواهند کرد.

خطوط دو طرفه( تماس خروجی)

خطوط دو طرفه( تماس خروجی)

خطوط ثابت تهران با پیش شماره 9، خطوطی هستند که مالکیت حقیقی و حقوقی آن در اختیار مشتریان قرار می گیرد و علاوه بر اینکه خط به صورت دائمی به فرد یا سازمان تعلق می گیرد می تواند پس از تعریف خط بر روی شبکه و گرفتن خدمات متعدد ژیکال تماس خروجی بلاواسطه نیز داشته باشد.

تلفن گویا (IVR)

ساده -( 1 لایه، 5 مقصد)

راهنمایی تماس گیرنده با استفاده از یک فهرست انتخاب صوتی ساده می‏تواند پاسخگویی هر کسب و کار را به صورت چشمگیری بهبود ببخشد. شما در این قابلیت می توانید یک پیغام برای تماس گیرنده پخش نمایید و تماس گیرنده با توجه به نیاز خود عدد 1 تا 5 را وارد می کند، با توجه به تعاریف یکی از 5 پاسخگوی شما می تواند به تماس گیرنده پاسخ دهند.

تو در تو - ( ۳ لایه ۵ مقصد)

در کسب و کارهای بزرگتر یک منوی ساده با توجه حجم تماس هایش و تعداد زیاد پاسخگو ها نمی تواند نیاز آنها را برطرف نماید. یک منوی صوتی تو در تو با 3 لایه که در هر لایه 5 مقصد مشخص شود می تواند در نهایت 125 حالت متفاوت برای پاسخگو های شما ایجاد نماید.

دفتر مجازی خود را بسازید
تلفن گویا (IVR)
انتقال تماس

انتقال تماس

در صورتی که پاسخگوی شما بخواهد با موبایل خود یا تلفن ثابت دیگری به تماس ها پاسخ دهد، با انتقال تماس می تواند این کار را برای او انجام دهید. در این قابلیت تماس گیرنده پس از شنیدن منوی صوتی گزینه ها یا داخلی های مورد نظر خود را وارد می کند، در هنگامی که وی با شنیدن موسیقی منتظر پاسخگویی می باشد ژیکال با خط دیگری شماره پاسخگوی شما را شماره گیری می کند و پس از پاسخگویی تماس گیرنده را به صورت خودکار به پاسخگو وصل می کند.

پنل ارسال و دریافت فکس

ارسال و دریافت فکس توسط پنل اینترنتی مجزا با استفاده از خطوط شما این قابلیت را برای شما فراهم می کند که به راحت ترین شیوه اقدام به دریافت مدیریت و ارسال فکس های خود نمایید. به جای دریافت فکس با دستگاه گیرنده، می توان با وصل شدن به سرور فکس ها را در ایمیل خود دریافت کنید.

پنل ارسال و دریافت فکس

مطالب وبلاگ

دفاتر مجازی و چالش‌های قانونی!

دفاتر مجازی و چالش‌های قانونی!

دفاتر مجازی و چالش‌های قانونی! با رشد کسب‌وکارهای نوپا و چابک در سایه پیشرفت فناوری...

ویپ چیست؟

ویپ چیست؟

Voip مخفف کلمه Voice Over Internet Protocol ، به معنای انتقال صدا برروی پروتکل اینترنت...

ژیکال در بیست و پنجمین نمایشگاه  الکامپ

ژیکال در بیست و پنجمین نمایشگاه الکامپ

امسال نیز در بیست و پنجمین نمایشگاه الکامپ میزبان شما عزیزان در غرفه مرکز تلفن مجازی...

انتقال تماس در مرکز تلفن ژیکال

انتقال تماس در مرکز تلفن ژیکال

انتقال تماس Call Forwarding همان انتقال تماس از یک شماره به شماره تماس دیگر است. با انتقال...

تلفن گویا

تلفن گویا

زمانی که شما با یک سازمان و یا شرکت تماس می گیرید ، با صدای ضبط شده ای مواجه خواهید شد که...

صف تماس در تلفن اینترنتی

صف تماس در تلفن اینترنتی

یک صف تماس یک حافظه از تماس ها می باشد که نیاز است پاسخ داده شود. وقتی یک تماس به طور...