امکانات ژیکال

اجازه بدهید حرفه ای بودن شما را همه بدانند!

پشتیبانی هفت روز هفته

مقرون به صرفه

امن و قابل اطمینان

توسعه پذیر

خطوط ثابت تهران با داخلی‌های متعدد

خطوط ثابت تهران با داخلی‌های متعدد

برای گسترش کسب و کار، خط تلفن ثابت تهران می تواند گزینه ی مهم و تاثیرگذاری باشد. خرید تعداد خطوط و تعریف تعداد داخلی ها به اختیار مشتری است. 

این خطوط ثابت هشت رقمی تهران با انعطاف پذیری بالایی می توانند هم به تلفن های ثابت و هم به خط موبایل انتقال داده شوند تا مشتری بتواند در هر زمان پاسخگوی تماس های خود باشد.

تعداد داخلی ها با توجه به تعداد افراد پاسخگو تعیین می‏شود، به تعداد داخلی ها، پاسخگوها می توانند با استفاده از IP Phone ها، Soft Phone ها، گوشی های معمولی و گیتوی ها، انتقال تماس و روش های دیگر از ژیکال استفاده کنند.

خطوط یک طرفه

خطوط یک طرفه

خطوط ثابت تهران با پیش شماره ۴،خطوطی هستند که در اختیار مشتریان گذاشته می شوند و آن تعداد خدماتی که مورد نیاز مشتری باشد بر روی خط یا خطوط اختصاص یافته تعریف می شود. این خطوط دارای تماس خروجی نیستند و مشتریان برای ارتباط از طریق شماره ها از سرویس منشی مجازی استفاده خواهند کرد.

خطوط دو طرفه( تماس خروجی)

خطوط دو طرفه( تماس خروجی)

خطوط ثابت تهران با پیش شماره 9، خطوطی هستند که مالکیت حقیقی و حقوقی آن در اختیار مشتریان قرار می گیرد و علاوه بر اینکه خط به صورت دائمی به فرد یا سازمان تعلق می گیرد می تواند پس از تعریف خط بر روی شبکه و گرفتن خدمات متعدد ژیکال تماس خروجی بلاواسطه نیز داشته باشد.

تلفن گویا (IVR)

ساده -( 1 لایه، 5 مقصد)

راهنمایی تماس گیرنده با استفاده از یک فهرست انتخاب صوتی ساده می‏تواند پاسخگویی هر کسب و کار را به صورت چشمگیری بهبود ببخشد. شما در این قابلیت می توانید یک پیغام برای تماس گیرنده پخش نمایید و تماس گیرنده با توجه به نیاز خود عدد 1 تا 5 را وارد می کند، با توجه به تعاریف یکی از 5 پاسخگوی شما می تواند به تماس گیرنده پاسخ دهند.

تو در تو - ( ۳ لایه ۵ مقصد)

در کسب و کارهای بزرگتر یک منوی ساده با توجه حجم تماس هایش و تعداد زیاد پاسخگو ها نمی تواند نیاز آنها را برطرف نماید. یک منوی صوتی تو در تو با 3 لایه که در هر لایه 5 مقصد مشخص شود می تواند در نهایت 125 حالت متفاوت برای پاسخگو های شما ایجاد نماید.

دفتر مجازی خود را بسازید
تلفن گویا (IVR)
انتقال تماس

انتقال تماس

در صورتی که پاسخگوی شما بخواهد با موبایل خود یا تلفن ثابت دیگری به تماس ها پاسخ دهد، با انتقال تماس می تواند این کار را برای او انجام دهید. در این قابلیت تماس گیرنده پس از شنیدن منوی صوتی گزینه ها یا داخلی های مورد نظر خود را وارد می کند، در هنگامی که وی با شنیدن موسیقی منتظر پاسخگویی می باشد ژیکال با خط دیگری شماره پاسخگوی شما را شماره گیری می کند و پس از پاسخگویی تماس گیرنده را به صورت خودکار به پاسخگو وصل می کند.

پنل ارسال و دریافت فکس

ارسال و دریافت فکس توسط پنل اینترنتی مجزا با استفاده از خطوط شما این قابلیت را برای شما فراهم می کند که به راحت ترین شیوه اقدام به دریافت مدیریت و ارسال فکس های خود نمایید. به جای دریافت فکس با دستگاه گیرنده، می توان با وصل شدن به سرور فکس ها را در ایمیل خود دریافت کنید.

پنل ارسال و دریافت فکس

مطالب وبلاگ

صف تماس در تلفن اینترنتی

صف تماس در تلفن اینترنتی

یک صف تماس یک حافظه از تماس ها می باشد که نیاز است پاسخ داده شود. وقتی یک تماس به طور...

ارائه خطوط اینترنتی در محل مشتری

ارائه خطوط اینترنتی در محل مشتری

تلفن های با پیش شماره 9 رامی توان به دو روش زیر در محل سازمان و شرکت تحویل گرفت : بربستر...

ژیکال

ژیکال

معرفی مرکز تلفن مجازی ژیکال در برنامه بر بنیان دانش ازشبکه خبر جهت دانلود ویدیو بر روی...

خطوط سیپ ترانک

خطوط سیپ ترانک

خطوط سیپ ترانک چیست؟ SIP یا سیپ پروتکل SIP یا Session Initiation Protocol ، یکی از راه های...

تلفن گویا

تلفن گویا

قابلیت هایی که یک تلفن گویا برای شما خواهد داشت: تنظیم تلفن گویا شخصی تلفن گویا این اجازه...

فروش در ژیکال چگونه رخ می دهد؟

فروش در ژیکال چگونه رخ می دهد؟

فروشنده باید حرفه ای باشد و فروشنده حرفه ای کسی است که توان کمک کردن به خریدار را برای...